Дигитална вага за телесна тежина

590.00 ден

Дигитална вага за телесна тежина

Нема на залиха

Compare

Опис

Дигитална вага за телесна тежина.

Карактеристики:
• Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло
• Голем осветлен ЛЦД Дисплеј
• Градуација 100гр
• Површина за стоење 28.5×28.5цм
• Капацитет 180кг
• Автоматско исклучување
• Вклучување со стапнување
• Супер тенка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитална вага за телесна тежина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…