Купи!

Дизајниран гардеробер за чевли 60x30x160cm

950.00 ден

Дизајнираниот гардеробер за чевли и кутии со специјален преклопувачки раб со повеќенаменски опции содржи голем број полици и ви овозможува да складирате повеќе парчиња чевли.

Нема на залиха

Compare

Опис

Дизајнираниот гардеробер за чевли и кутии со специјален преклопувачки раб со повеќенаменски опции содржи голем број полици и ви овозможува да складирате повеќе парчиња чевли. Овој гаердеробер е повеќенаменски и може во него да чосвен чевли да складирате и книги, кутии за чевлите, облека, играчки и голем број на различни предмети за домаќинството и да ги покриете со преклопувачкиот раб кој е отпорна на прашина .

Спецификации:
-Висок квалитет
-Гардеробер за чевли со заштитна покривка.
-Големина: 60x30x160cm
-Лесен за составување и собирање

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дизајниран гардеробер за чевли 60x30x160cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…