Електрично ѓезве за кафе

190.00 ден

Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг. Водата ќе зоврие за за миг, а заштитата од прегревање ќе го спречи загревањето на ѓезвето доколку во него нема вода.

Нема на залиха

Compare

Опис

Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг. Водата ќе зоврие за за миг, а заштитата од прегревање ќе го спречи загревањето на ѓезвето доколку во него нема вода. Капацитет: 0.90L мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрично ѓезве за кафе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…