Електронска кујнска вага

350.00 ден

Електронска кујнска вага, потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.

Compare

Опис

Електронска кујнска вага, потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.
Карактеристики:
– Голем LCD дисплеј
– Индикатор за ниско ниво на батериј
– Индикатор за преминување на максималната тежина
– Tare функција
– Избор на мерни единици: gr, oz
– Максимална тежина: 7 кг
– Батерии: 1.5 V x 2 AA (не се вклучени)
– Димензии: 23.8 х 16.5 х 3.7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електронска кујнска вага”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…