Елки со снег шишарки и црвени орнаменти 120cm

1,790.00 ден

Одберете прекрасна елка со снег, шишарки и црвени орнаменти и уживајте во празниците.

Нема на залиха

Compare

Опис

Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.
Одберете прекрасна елка со снег, шишарки и црвени орнаменти и уживајте во празниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Елки со снег шишарки и црвени орнаменти 120cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…