Купи!

Закачалка за облека + Полица за чевли

990.00 ден

Закачалка за облека + Полица за чевли. Многу практична и фунцкионална метална закачалка со полици. Погодна за предсобје, но и за било кое друго место каде што ви одговара.

Compare

Опис

Закачалка за облека + Полица за чевли. Многу практична и фунцкионална метална закачалка со полици. Погодна за предсобје, но и за било кое друго место каде што ви одговара.

Закачалката има 4 хоризонтални полици на долниот дел, 8 дупли вертикални закачалки во средишниот дел на две различни нивоа.
Димензии: 80 x 29.5 x 154cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Закачалка за облека + Полица за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…