Заштитна Прекривка Intex Easy Set 366cm

1,190.00 ден

Заштитна Прекривка Intex Easy Set 366x76cm. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен.

Compare

Опис

Заштитна Прекривка Intex Easy Set 366cm. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето. Отпорна е на УВ зрачење. Со преклоп од 30 cm преку работ на базенот, лесно се навлекува и прицврстува со јаже.

Предности

-Едноставна апликација

-Отпорна на УВ зрачење

-Вградени внатрешни дренажни дупки

-Материјал: најлон, винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна Прекривка Intex Easy Set 366cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…