Интелигентна здравствена нараквица

590.00 ден

Монитор на отчукувањата на срцето дизајниран со повеќе спортски режими, монитор на срцето.

Нема на залиха

Compare

Опис

Монитор на отчукувањата на срцето дизајниран со повеќе спортски режими, монитор на срцето.
Водоотпорен фитнес бенд M3 со сензор за Bluetooth или отчукувања на срцето.
Снимки за активност, Монитор за спиење, согорување на калории, одбиено повикување, аларм, крвен притисок, порака, полнење со USB Поддржува паметни телефони, таблети и персонални компјутери и исто така поддржува Android и IOS
Долга подготвеност на батеријата, совршен за спорт на отворено, патувања, бизнис, итн.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интелигентна здравствена нараквица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…