Интелeгентна Bluetooth белегзија

890.00 ден

Совршен начин за следење на вашата активност.

Compare

Опис

Интелeгентната Bluetooth белегзија имајте ја секогаш на рака за секое фитнес движење, секој пат кога ќе излезете за џогирање за да може да ги следи башите срцеви отчукувања. Совршен начин за следење на вашата активност. Читањата на срцевите стапки се прикажани на елегантен OLED екран. Овој уред постојано ги мери и пресметува калориите кои ги трошите при вашата активност, квалитетот на спиење и бројот на чекори. Може да креира најмногу 3 задачи и да ве потсетува во секое време. Исто така вибрира кога имате дојдовен повик. Снимајте и анализирајте ги податоците за спиењето за да го знаете квалитетот на спиењето.Изработен од пластичен и TPS еластомер и е водоотпорен до длабочина до 3m. Компатибилен со двата Android и iOS уреди Динамички мониторинг на срцето, педометар, калории и мониторинг на спиење.

Оперативен Систем:
-Android 4.3, IOS 7.0 или abov
-Верзија за Bluetooth: V4.0BLE
-Екран: 0,42 инч
-Капацитет на батеријата: 70mAH

Време на подготвеност:
-Супер долг режим на подготвеност за 300 часа
-Водоотпорно ниво: IP67
-Сензор за срцева слабост

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интелeгентна Bluetooth белегзија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…