Купи!

Интерактивна паметна играчка Зборлеста Ангела

490.00 ден

Сега вашето малечко ќе има некој друг за да разговор освен вас.

Compare

Опис

Сега вашето малечко ќе има некој друг за да разговор освен вас. Иако зборувањето на децата е една од најдобрите работи во нивните рани години, а вие би сакале да го слушате одново и одново, има моменти кога би сакале вашето малечко да има некој друг со кој би можело да зборува, за да можете да завршите некоја од вашите обврски. Паметна интерактивна играчка Зборлестиот Том и Ангела го прави токму тоа. Лесно е пренослива, вашето дете ќе може да го носи насекаде. Ова е најзгодниот начин да го задржите вашето дете интерактивно и среќно. Оваа симпатична пластична мачка содржи се што е потребно да го забавува вашето малечко. Го слуша вашето дете и го повторува секој збор што го изговара. Зборува, се смее, плаче и зборува со вашето дете. Функцијата за повторување на играчката исто така може да му помогне на вашето дете да зборува побрзо и да го подобри својот говор. Исто како и на популарната андроид апликација Том и Ангела ќе повторува се што ќе му кажете, ќе испушта различни звуци доколку го допрете по глава, раце, стомак, нозе, опашка.

Карактеристики на производот:
– Функции на производот: слушање гласови, повторување гласови, снимање, реакција на допир.
– Работи на батерии.
– Материјал: високо квалитетна пластика.
– Години: над 3 години.
– Димензии: Том висина 23см, Ангела висина 29см

Производот работи на 3 x 1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интерактивна паметна играчка Зборлеста Ангела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…