Купи!

Квалитетни и меки микрофибер ќебиња 170х210cm

890.00 ден

Квалитетни и меки микрофибер ќебиња 170х210cm. Супер квалитетни и меки микрофибер ќебиња! Зимата доаѓа, а со тоа и потребата да се подновите со супермеко, суперпријатно ќебе.

Compare

Опис

Квалитетни и меки микрофибер ќебиња 170х210cm. Супер квалитетни и меки микрофибер ќебиња! Зимата доаѓа, а со тоа и потребата да се подновите со супермеко, суперпријатно ќебе.
Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
Се перат во машина за алишта.Идеални се секој и за секаде. Мек и пријатен материјал кој ќе ве разгали вам и вашите најмили.
Димензија: 170х210

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Квалитетни и меки микрофибер ќебиња 170х210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…