Купи!

Козметичко огледало со LED светло

350.00 ден

Козметичко огледало со LED светло. Функционално козметичко огледало со лед светилка. Oва огледало е иделно за самостојна употреба, стабилно и практично.

Compare

Опис

Козметичко огледало со LED светло.

Функционално козметичко огледало со лед светилка. Oва огледало е иделно за самостојна употреба, стабилно и практично. Благодарение на вграденото лед светло во огледалото, кое е поставено по самиот обрач од огледалото, одлично ќе ја завршите работата и кога во моментот немате достапно соодветна светлина. Светлото работи само тогаш кога огледалото е директно вклучено во струја, се вклучува со лесен допир на кругот означен на долнииот дел од самото огледало.
Со огледалото доаѓа и USB кабел, кој може да се поврзе со било каков адаптер/полнач од 5V, ( може да биде од мобилен телефон ).

Димензии:
Висина: 27цм
Ширина: 18,5цм
Огледало: 17,5цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Козметичко огледало со LED светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…