Комплет алатка двигател за менување место на тешки делови од мебел

490.00 ден

Комплет алатка двигател за менување место на тешки делови од мебел. Професионален комплет за движење, двигател што го прави недвижниот дел од мебелот, подвижен.

Compare

Опис

Комплет алатка двигател за менување место на тешки делови од мебел.

Професионален комплет за движење, двигател што го прави недвижниот дел од мебелот, подвижен. Лесно и едноставно за употреба, Доаѓа со мини приклучок што може да го подигне и најтешкиот мебел без никаков проблем. Што ви овозможува да го поместите мебелот побрзо и полесно. Комплет со 360 степени ротирачки подвижни лизгачи кои помагаат да се заштитат вашите подови од оштетување од поместување на тежок мебел. Одржувајте ги подовите убави и уредни без гребнатини на нив. Висока разноврсност што ви овозможува да работите на било која површина. Дрвени подови, ламинати, тепих што го именувате. Совршен за преуредување, па дури и поместување на работи надвор без постојано удирање.
Овој комплет можете да го користите насекаде во вашиот дом. На дрвени подови, ламинати, тепих, мермер и сл.,без да остави ниту една гребнатинка на вашите прекрасни подови.

Карактеристики:
-Елегантен изглед, одлична изработка, прецизни димензии.
-Мала големина, лесно се носи и складира, заштедувајќи простор.
-Погоден за дрвени подови, ламинати и теписи.
-Транспорт на мебел за заштеда на труд Комплет без гребење на подот.
-Подлогата што не се лизга е дизајнирана на панелот на ролерот за да спречи мебелот да не падне од ролерот за да го оштети подот и мебелот.
-Четирите мали тркала може да подигнат тежина од 200 килограми, така што лесно можете да преместувате мебел или тешки предмети.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комплет алатка двигател за менување место на тешки делови од мебел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.