Костим Баба Мразица

950.00 ден

Костим Баба Мразица одличен за дополнителна празнична атмосфера во пресрет на празниците.

Compare

Опис

Костим Баба Мразица одличен за дополнителна празнична атмосфера во пресрет на празниците.

Костимот се состои од капа, ремен и фустан.
Универзална големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Баба Мразица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…