Костим за возрасни Вампир

1,290.00 ден

Неодолив Halloween костим за возрасни Вампир кој нема да остане незабележана каде и да се појавите.

Compare

Опис

Неодолив Halloween костим за возрасни Вампир кој нема да остане незабележана каде и да се појавите.
Костумот се состои од 3 дела, наметка, кошула со елек и марама.
Расположливи големини:
XL гради 117cm-122cm, струк 104cm-107cm
XXL гради 122cm-127cm, струк 107cm-110cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим за возрасни Вампир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…