Костим за возрасни Skeleton

1,390.00 ден

Неодолив костим за Halloween. Совршена маска која нема да остане незабележана каде и да се појавите.

Compare

Опис

Неодолив костим за Halloween. Совршена маска која нема да остане незабележана каде и да се појавите.
Костумот се состои од 2 дела, фустан и ракавици.
 
Расположливи големини:
S 155-165cm
M 165-175cm
ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим за возрасни Skeleton”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…