Костим Knockout за возрасни

1,490.00 ден

Костим Knockout за возрасни. Неодолив костим за возрасни Knockout. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Костим Knockout за возрасни. Неодолив костим за возрасни Knockout. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од: наметка, ракавици, топ, шорц и каиш.

Расположливи големини:
Standard M/L големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Knockout за возрасни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.