Костим Tin Heartthrob

1,150.00 ден

Неодолив костим Tin Heartthrob. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Неодолив костим Tin Heartthrob. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 4 дела, фустан, дел за на глава, дел за на рацете и дел за на нозете.
 
Расположливи големини:
L 10-12 години 140-150cm
XL 12-14 години 150-160cm
ХХL 14-16 години 160-170cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Tin Heartthrob”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…