Крзнен јорган двоен 200х220

1,990.00 ден

Крзнен јорган двоен 200х220. Се што ви е потребно во студените денови кои следат се овие крзнени јоргани. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар.

Compare

Опис

Крзнен јорган двоен 200х220. Се што ви е потребно во студените денови кои следат се овие крзнени јоргани. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар. Трослоен јорган кој од долната страна е со вештачко крзно, горната плишан материјал е во средина е полнет со силиконско лио.
Димензија: 200х220
Достапни бои: бел, крем, кафен, тегет, розев и бордо.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнен јорган двоен 200х220”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…