Кукла Златокоса 80cm

2,100.00 ден

Кукла Златокоса 80cm одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ја сакаат познатата принцеза Златокоса.

Compare

Опис

Кукла Златокоса 80cm одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ја сакаат познатата принцеза Златокоса.
-Големина: 80cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кукла Златокоса 80cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…