Кујнски сет со звучни ефекти – DOLU

2,690.00 ден

Кујнски сет со звучни ефекти – DOLU. Детска пластична кујна за мали готвачи! Кујната вклучува печка, рингла за готвење, аспиратор, машина за кафе, мијалник за миење садови и простор за складирање на измиени садови.

Compare

Опис

Кујнски сет со звучни ефекти – DOLU. Детска пластична кујна за мали готвачи! Кујната вклучува печка, рингла за готвење, аспиратор, машина за кафе, мијалник за миење садови и простор за складирање на измиени садови. Кујната прави звук. Изработени од квалитетен и издржлив материјал.
Возраст: 36м +.
Димензии: 100 x 71,5 x 30,5 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кујнски сет со звучни ефекти – DOLU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…