Куќичката на Линда

2,100.00 ден

Изградете ја куќичката на Линда од вашите соништа. Двокатна симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за принцези.
Поставете ја куќичката, поставете ги предметите и разгледајте го забавниот свет на Линда.
Compare

Опис

Изградете ја куќичката на Линда од вашите соништа. Двокатна симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за принцези.
Поставете ја куќичката, поставете ги предметите и разгледајте го забавниот свет на Линда. Можете да ја направите вашата игра пошарена и позабавна со тоа што ќе го поставите мебелот во комплетот и Линда внатре во куќата. Со оваа куќа која изгледа исто како вистинската, приборот и предметите од куќата можат да ја развијат нивната имагинација додека децата се забавуваат и да им помогнат да ги зајакнат вештините на рацете.
 
Доаѓа во сет со кукла и мебел
Материјал на изработка пластика
Димензии: 300x210x525mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Куќичката на Линда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…