Куќичка за кукли

950.00 ден

Куќичка за кукли, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Куќичка за кукли, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Одличен подарок за деца на возраст од 3+ години.
Сетот се состои од 55 парчиња.
Димензии: 41x23x26cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Куќичка за кукли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…