Купи!

Латекс корсет

690.00 ден

Латекс корсетот за слабеење и обликување на телото е најдобриот начин да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма.

Compare

Опис

Латекс корсетот за слабеење и обликување на телото е најдобриот начин да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма.
Карактеристики:
-високо квалитетен производ изработен од латекс
-корсет за обликување на абдоменот
-подршка во согорувањето на мастите
-може да се користи за инстант обликување
-го подобрува држењето на телото
Расположливи големини:
S обемот на струк 66-70cm
M обемот на струк 71-75cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Латекс корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…