Луна креативен ранец за боење

690.00 ден

Разбудете ја креативноста кај вашите најмили со овој Луна креативен ранец за боењеа чиј дезен ќе го изработи вашето девојче со свој избор на бои.

Compare

Опис

Разбудете ја креативноста кај вашите најмили со овој Луна креативен ранец за боењеа чиј дезен ќе го изработи вашето девојче со свој избор на бои. Одличен моден додаток за секое модерно девојче.
Сетот се состои од ранче и 3 перманентни фломастери во розева, сина и жолта боја.
 
Препорачана возраст: 6+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луна креативен ранец за боење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…