Магично камп светло со Bluetooth звучник

490.00 ден

Магичното камп светло со Bluetooth звучник е изработено од квалитетен метал. Содржи две поцинковани рачки, за да се држи светилката во исправена положба и да се носи хоризонтално.

Compare

Опис

Магичното камп светло со Bluetooth звучник е изработено од квалитетен метал. Содржи две поцинковани рачки, за да се држи светилката во исправена положба и да се носи хоризонтално.
Оваа светилка е комбинација од четири функции:
Прво, може да се користи при одење, како обично преносно фенерче со насочен зрак на светлина. Светлината е доста силна што се должи на ЛЕД сијалица која не троши многу на енергија.
Второ, во горниот дел има RGB ЛЕД ротирачки светла. Може да се користи како романтично осветлување во текот на празниците, некоја забава, или ноќта.
Трето, ако се соберат две поцинковани рачки и се повлечат, се добива фенер за кампување. Светлината доаѓа од шесте вградени ЛЕД диоди. Фенерот може да биде поставен во средината на масата или на полицата или може да се закачи на таванот во собата или во шаторот. Обезбедува униформирана дифузна светлина и е во состојба да покрие простор околу него.
Четврто Bluetooth звучник, само поврзете го со вашиот мобилен телефон или бруг уред со Bluetooth конекција и уживајте во омилените звуци.
Се полни на кабел, кој е вклучен во пакувањето и се користи како бежична.
Исто така, во куќиштето на светилката има USB конектор, кој, доколку е потребно, може да се користи за напојување на мобилен телефон или сличен уред.
Идеално да се користи како опрема за вонредни ситуации, кампување, планинарење, риболов, прослави, забави…

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магично камп светло со Bluetooth звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…