Магнетен држач за мобилен телефон 360°

250.00 ден

Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил, дом, канцеларија или каде и да посакате. Стабилен и со минималистички изглед. Ротира 360°.

Compare

Опис

Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил, дом, канцеларија или каде и да посакате. Стабилен и со минималистички изглед. Ротира 360°. И покрај својата исклучително компактна големина,неговата силна магнетна сила го држи вашиот паметен телефон цврсто и безбедно. Едноставно прикачете го магнетот на вашиот телефон,и ќе стои точно каде што вие сакате.
Материјалите кои се користени за да се направи магнетниот држач се трајни и магнетот нема да заслаби, дури и по неколку месеци и години на употреба! Користете го насекаде.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетен држач за мобилен телефон 360°”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…