Масажер за релаксација и намалување на целулит

790.00 ден

Масажерот ќе ви овозможи одлична релаксација а воедно го намалува целулитот, ги зајакнува мускулите и помага за намалување на масното ткиво на стомакот, задникот, бутовите.

Compare

Опис

Масажер кој ќе ви овозможи одлична релаксација а воедно го намалува целулитот, ги зајакнува мускулите и помага за намалување на масното ткиво на стомакот, задникот, бутовите. Најдобри резултати се потигнуваат во комбинација со крема за масажа или антицелулитна крема зависно од намената за која го користите. Со рдовно користење резултатите се видливи за само неколку недели.

Масажерот покрај додатоците за масажа и релаксација содржи и додаток за педикир.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Масажер за релаксација и намалување на целулит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…