Маче луксузен сет за топол напиток

590.00 ден

Маче луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Compare

Опис

Маче луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, тацна и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Маче луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…