Маша и Медо кукли сет

590.00 ден

Маша и Медо кукли сет се одличен подарок и одлично изненадување за вашите најмили. Овие кукли се совршени за сите деца кои ги сакаат Маша и Медо.

Compare

Опис

Маша и Медо кукли сет се одличен подарок и одлично изненадување за вашите најмили. Овие кукли се совршени за сите деца кои ги сакаат Маша и Медо. Загарантирана долгочасовно игра за вашите малечки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маша и Медо кукли сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…