Машинка за доматен сос

390.00 ден

Направете си сами вкусен домашен доматен сос!

Compare

Опис

Направете си сами вкусен домашен доматен сос! Многу едноставна и ефикасна машина за подготовка на доматен сос!

Лесно се прицврстува на маса.
Исклучителна ефикасна
Многу лесна за чистење и погодна за брзо миење под млаз вода.

Карактеристики:
Тежина: 1,0 кг.
Материјал: полипропилен, инокс
Димензии: Должина 32 см / Ширина 13,5 см / Висина 27,5 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за доматен сос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…