Машинка за отстранување семки

490.00 ден

Машинка за лесно и брзо вадење на семки од вишни, цреши, маслинки и слично. Ова машика е најбрз, најефикасен и најсигурен начин на одстранување на семките.

Compare

Опис

Машинка за лесно и брзо отстранување на семки од вишни, цреши, маслинки и слично. Ова машика е најбрз, најефикасен и најсигурен начин на одстранување на семките. Се што треба е да ставите од овошјето, да ја притиснете рачката и за секунда ги одстранува семките и ги сортира во посебен дел.
Едноставна, брза и сигурна за употреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за отстранување семки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…