Мемори перница со вдлабнатост за спречување на вкочанетост

950.00 ден

Compare

Опис

Разбудете се наспани и свежи без болки во ‘рбетот и вратот со помош на оваа нова памучна перница која е дизајнирана да ги спречи вашите раце од вкочанетост додека спиете и ги намалува и болката во вратот и болката во рамењата со одржување на совршено усогласување на ‘рбетот. Поздравете го денот во најдобра можна состојба. Мемори пена перницата е дизајнирана така да вашата глава и врат рамно се поставени и во никаков случај не чувствувате болка. Ги релаксира вашите мускули и едноставно се будите одморени. Правилната положба на главата при спиење ги одлободува душните патишта и го намалува рчењето.
Додека спиете, “должност“ на вашата перница е да ја храни вашата кожа, да го подобри вашиот изглед и да ви ја даде потребната енергија за денот кој следи.

Предности:
Анти алергиска
Неверојатно удобна
Нежна на кожата
Соодветна за сите положби на спиење: на грб, на страна и на стомак

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мемори перница со вдлабнатост за спречување на вкочанетост”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…