Купи!

Метален инфузер за чај 1+1 гратис

190.00 ден

Зошто да користите филтер чај кога природниот чај е многу посвеж и поубав?
Ако сте обожавател на свеж чај, но не сакате да го процедувате пред пиење, потребен ви е овој инфузер во форма на топка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Зошто да користите филтер чај кога природниот чај е многу посвеж и поубав?
Ако сте обожавател на свеж чај, но не сакате да го процедувате пред пиење, потребен ви е овој инфузер во форма на топка. Едноставно ставете ливчиња од чајот кој сакате да го приготвите во внатрешноста на инфузерот. Ставете го во шоља со топла вода и уживајте во совршена шоља чај.
За отворање на инфузерот, нежно притиснете ја рачката.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален инфузер за чај 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…