Метална голема модла Елка

250.00 ден

Метална голема модла Елка идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти, декорации на прослави и што уште не.

Compare

Опис

Метална голема модла Елка идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти, декорации на прослави и што уште не.
Направете совршена форма и декорирајте по желба.
 
Димензии: 27×19х4.3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метална голема модла Елка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…