Купи!

Мини вентилатор

390.00 ден

Мини вентилатор, вистински спас ова лето!!!

Нема на залиха

Compare

Опис

Мини вентилатор, вистински спас ова лето!!!
Совршен е за на биро, во автомобил, на плажа, каде и да посакате! Мини вентилатор со 2 нивоа на моќност. Доаѓа во комплет со батерија и USB кабелче со помош на кое можете да ја наполните батеријата.
Доста практичен производ, особено во најтоплите денови кога влегувањето во кола е вистински пекол. Исто така мoжете да го понесете вентилаторчето со вас секаде каде што ќе посакате, на плажа, во парк, за дома инт… или да го ставите на вашето биро.
Димензии: 14.2x11cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини вентилатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…