Купи!

Мини запечатувач за кеси 1+1 гратис

Original price was: 380.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

Не фрлајте храна и грицки кои ви стојат отворени и исушени поради ветреење.

Compare

Опис

Не фрлајте храна и грицки кои ви стојат отворени и исушени поради ветреење. Оваа мини алатка ги запечатува отворените кеси и ја чува храната свежа до следното отварање. Пакувајте здрава и заштитена храна за вашите најмили за на училиште, излет и слично.

На долниот дел има магнет кој ја прави идеална за складирање на фрижидерот, секогаш да ви е при рака или на која било метална површина во вашиот дом.

Работи со 2 x АА Батерии (не се влучени во пакетот)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини запечатувач за кеси 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…