Мини пегла на пареа

950.00 ден

Мини пегла на пареа која совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Со својата големина приближно колку една дланка, совршена е за службени патувања.

Compare

Опис

Мини пегла на пареа која совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Со својата големина приближно колку една дланка, совршена е за службени патувања.

Совршена за пеглање на сите видови ткаенина.
Дизајнирана за лесно пеглање во домашни услови, безбедна за користење на секакви видови материјали и ткаенини.
На лесен и едноставен начин ги пегла сите изгужвани рабови кои се на облеката, брз и лесен начин за освежување на облеката.
За пеглање не е потребна рамна површина или даска за пеглање, туку едноставно може на закачалка да ја испеглате облеката.
Совршена за патувања.

Карактеристики:
-Нето тежина: 250 грама
-Тежина со пакување: 350 грама
-Боја: зелена
-Погоден за: домашна употреба или за патување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…