Мини фиокар за накит

790.00 ден

Овој мини фиокар за накит е идеален подарок! Изненадете ги оние кои ви значат! Содржи три фиоки за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.

Нема на залиха

Compare

Опис

Овој мини фиокар за накит е идеален подарок! Изненадете ги оние кои ви значат! Содржи три фиоки за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит. Изработена од дрвен материјал со атрактивен дизајн.

Димензии: 33x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини фиокар за накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…