Модерен ѕиден декоративен часовник со бројки

950.00 ден

Модерни ѕидни декоративни часовници, кои ќе го оживеат секој ентериер и во него ќе внесат шарм и стил. Нивната едноставност и убавина ќе го привлечат секое внимание.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерни ѕидни декоративни часовници, кои ќе го оживеат секој ентериер и во него ќе внесат шарм и стил. Нивната едноставност и убавина ќе го привлечат секое внимание. Совршено се совпаѓа во секој ентериер и тоа не само како часовник туку и како стилизирана декорација на станбениот или канцелариски простор. Погодни се и за подарок. Нашиот свет на часовници сигурно има часовник и за Вашето уредување на домот, кој ќе му додаде шарм и стил.
Нарачајте од удобноста на својата соба и уверете се со сопствените очи.
 
Пакувањето содржи:
– Модерен ѕиден часовник со останати елементи
– Упатство за поставување на ѕидниот часовник
– Часовникот е спакуван во кутија
 
Димензии: 600х600mm
Расположливи бои: златна и сребрена.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерен ѕиден декоративен часовник со бројки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…