Монопол – Friends The TV Series

1,390.00 ден

Монопол – Friends The TV Series. Искористете го вашето слободно време за забава со пријателите и членовите на семејството со друштвената игра Монопол.

Compare

Опис

Монопол – Friends The TV Series. Искористете го вашето слободно време за забава со пријателите и членовите на семејството со друштвената игра Монопол. Не можете сосема да зависите од среќата и вашата „среќна фигура“ ако сакате да ги уништите пријателите и членовите на семејството во друштвената игра Монопол. Монопол е игра која ви овозможува часови поминати во добра забава, но и одличен изговор безмилосно да ги осиромашите најблиските. Освен тоа, каде инаку би биле толку богати, ако не во Монопол?

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Монопол – Friends The TV Series”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…