Моќен чистач за прозорци

290.00 ден

Идеално чисто за миг! Моќниот чистачот за прозорци ќе ви помогне да ги исчистите дамките од прозорците во вашиот дом, канцеларија или автомобил.

Compare

Опис

Идеално чисто за миг! Моќниот чистачот за прозорци ќе ви помогне да ги исчистите дамките од прозорците во вашиот дом, канцеларија или автомобил. Овој специјално изработен чистач за стакло има контејнер во кој ставате вода или средство за чистење прозорци по ваш избор,исто така има и рачка која ротира така што секој нечист агол ќе заблеска. Треба само да ја ставите микрофиберната крпа на држачот и можете да почнете, прозорците ќе блескаат.
Со него можете да ги чистите прозорите, огледалата и другите водоотпорни површини. Тој е комбинација од високо-квалитетен додаток со крпа, рачка со прскалка и механизам за апликација. Одличен производ кој заштедува време и е многу едноставен за користење.
Додатокот за чистење има две страни: едната страна е микрофибер крпа, а другата е гумен лизгач со кој се отстрануваат сите дамки и и дава сјај на површината.
Шишето има ергономски облик и е специјално дизајнирано за удобност при чистењето на:
Прозорите и огледалата
Туш-кабините
Плочките во купатилото и кујната
Стаклото во автомобилот
Сите останати водоотпорни површини

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моќен чистач за прозорци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…