Мрежичка за чистење базен со рачка

250.00 ден

Мрежичка за чистење базен со рачка. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чува чист.

Нема на залиха

Compare

Опис

Мрежичка за чистење базен со рачка. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чува чист. Ова влијае на безбедноста на користењето на базенот, како и на чистотата на водата во неа. Задачата, сепак, ќе биде многу полесна со мрежичка за чистење базен со рачка. Соберете ги насобраните инсекти и листови пред да потонат од површината на базенот.
Мрежичката доаѓа во сет со рачка на собирање.
 
Димензии: 92x22cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мрежичка за чистење базен со рачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…