Музички проектор

690.00 ден

Помогнете му на вашето малечко да каже „Добра ноќ!“ по непроспиени ноќи и лоши соништа, благодарение на овој музички проектор.

Compare

Опис

Помогнете му на вашето малечко да каже „Добра ноќ!“ по непроспиени ноќи и лоши соништа, благодарение на овој музички проектор. Ова е повеќе од само бебешко светло, тоа е ноќно ѕвездено светлосно шоу и смирувачки мелодиски плеер сè во едно. 3 бои на ѕвездено небо и 10 приспивни мелодии.
 
Напојување 3 x AA батерии (не се вклучени во сетот)
Димензии: 12х9.5х9.5cm
Материјал: ABS
Возраст: 0+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музички проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…