Навлаки за чевли против лизгање

290.00 ден

Навлаки за чевли против лизгање за безбедно чекорење по мраз и снег. Едноставни за аплицирање на чевли и чизми.

Compare

Опис

Навлаки за чевли против лизгање за безбедно чекорење по мраз и снег. Едноставни за аплицирање на чевли и чизми.
Совршени за секој што сака дополнителна безбедност и стабилност.
Компактниот дизајн ги прави лесни за складирање и носење со вас во секое време.
Изработени од силикон со добра еластичност и метални делови.
Погодни и за мажи и жени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Навлаки за чевли против лизгање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…