Купи!

Нано Гума Ролна

200.00 ден

Нано Гума Ролна. Иновативна лента од нано гума која доаѓа во ролна. Лентата од нано гума е исклучително практична, треба само да си пресечете парче по потреба.

Compare

Опис

Нано Гума Ролна. Иновативна лента од нано гума која доаѓа во ролна. Лентата од нано гума е исклучително практична, треба само да си пресечете парче по потреба. Со долгогодишно истражување, и усовршување на нано технологијата се развиени овие гуми со СУПЕР СИЛНА ЛЕПЛИВОСТ која не остава траги. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите предмети и гаџетиповторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново. Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што. Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност.

Карактеристики:
-Инстанто фаќа и држи
-Држи и хоризонтално и вертикално
-Се закачува на било која површина
-Уникатен нано полимерски дизајн
-Може да си пресечете парче по потреба
-Се чисти со вода
-Компактни може да ги носите насекаде
-Може да се користи повторно и повторно
-Не остава траги
-Флексибилно и вискозно
-Отпорно на температура до 300°С

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нано Гума Ролна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…