Купи!

Нелепливо тавче за палачинки

Original price was: 590.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Совршени палачинки и омлет за неколку минути!
Се обидувате да направите совршена палачинка за појадок? Не можете да добиете совршена форма за да изгледа вкусно? Ние ќе ви помогнеме. Ова нелепливо тавче ќе ве направи мајстор за палачинки!

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршени палачинки и омлет за неколку минути!
Се обидувате да направите совршена палачинка за појадок? Не можете да добиете совршена форма за да изгледа вкусно? Ние ќе ви помогнеме. Ова нелепливо тавче ќе ве направи мајстор за палачинки! Едноставно истурете ја смесата за палачинки и почекајте да се потпечат за да ги свртите! Нема да се залепи бидејќи површината на тавчето е нелеплива. Направете совршени палачинки за појадок со ова нелепливо тавче! И тоа не е се , во него можете да пржите и друга храна, за да вашата трпеза изгледа прекрасна и вкусна!!!
 
Карактеристики:
-Материјал: метал
-Нелеплива површина
-Димензии: дијаметар 19cm рачка 15cm
-Капацитет: 1-2 литри

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нелепливо тавче за палачинки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…