Новогодишен Луксузен Чај Сет за двајца

1,450.00 ден

Новогодишен Луксузен чај сет за две лица за совршено сервиран топол напиток. Сетот се сотои од 2 шолји, чајник, инфузер и капаче, спакувани во кутија за подарок.

Compare

Опис

Новогодишен Луксузен чај сет за две лица за совршено сервиран топол напиток. Сетот се сотои од 2 шолји, чајник, инфузер и капаче, спакувани во кутија за подарок.
 
Совршена идеа за креативен подарок.
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишен Луксузен Чај Сет за двајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…