Новогодишна LED свеќа

590.00 ден

Новогодишна LED свеќа, oсветлувањето е многу важен дел на секоја новогодишна декорација. Без тоа некако не би го добиле целосниот сјај.

Compare

Опис

Новогодишна LED свеќа, oсветлувањето е многу важен дел на секоја новогодишна декорација. Без тоа некако не би го добиле целосниот сјај.
Безбедени за употреба и енергетски ефикасни. Остануваат ладни и по долгочасовна употреба. Безбедни за вашите деца и домашни миленици. Не треба да се грижите за да не се изгорат при допир.
Совршено се вклопуваат во секоја новогодишна декорација.
 
Работат на 3ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 9x23cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕН ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишна LED свеќа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…