Новогодишно венче ø 29cm

590.00 ден

Новогодишно венче ø 29cm. Празниците се на прагот, па доколку се’ уште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа.

Compare

Опис

Новогодишно венче ø 29cm. Празниците се на прагот, па доколку се’ уште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа. Венецот е еден од најубавите декоративни елементи кој внесува празнична атмосфера за време на зимските прослави.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишно венче ø 29cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…